Vysoká zastřešení bazénů

Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.

Zastřešení bazénu LAGUNA NEO

Popis

Model LAGUNA NEO™ je konstrukčně řešen tak, aby dokázal zakrýt i velké prostory. Díky tomu může bez problémů zastřešit i veřejné plavecké bazény. Prostorné zastřešení tak lze navíc využít nejen jako kryt Vašeho bazénu, ale také jako „halu“, kde můžete s rodinou nebo přáteli v klidu a v závětří po koupeli relaxovat.

Toto zastřešení vyrábíme i bez provedení NEO – pro více informací ohledně rozdílů doporučujeme konzultaci s naším obchodním zástupcem.

Zastřešení bazénu VISION

Popis

Zastřešení bazénu podobného tvaru jako model Corona z kategorie nízkých konstrukcí. Vision je však podchozí až do výšky 180 cm, což umožňuje pohyb a pobyt pod celým zastřešením včetně bočních stěn.

Ideální řešení pokud se bazén nachází mezi dvěma stěnami nebo domy. Díky svislým stěnám toto zastřešení plynule naváže na linii zdi.

Zastřešení bazénu OLYMPIC

Popis

TOP výrobek společnosti ALUKOV, který zaujme výjimečným designem s neotřelým vzhledem. Jeho konstrukce je složena z 1 nebo 2 polokopulí, které doplňují standardní tvar segmentů zastřešení. Hlavní výhodou tohoto modelu je možnost volného pohybu po celém zastřešeném prostoru.

V každé z polokopulí je rozsuvná část otevíratelná od středu. Snadné otevírání a zavírání lehce obstará jedna nebo dvě osoby (v závislosti na velikosti konstrukce).

Zastřešení bazénu OMEGA

Popis

Posuvnému zastřešení bazénu OMEGA jsme dali název pro jeho charakteristický tvar, který připomíná stejnojmenné řecké písmeno. Stěny zastřešení bazénu jsme vyklenuli směrem ven, což způsobuje pozitivní prostorový efekt – zastřešení se jeví opticky nižší, než ve skutečnosti je, a podél stěn zůstává plně podchozí.

Zastřešení, vynikne především na rozsáhlých zahradách, u moderních novostaveb, ale také u klasických rodinných domů, jejichž majitelé vyžadují prostor nad bazénem.

Zastřešení bazénu OCEANIC HIGH

Popis

V zastřešení OCEANIC – high budete mít prostoru téměř tolik, jako v širém oceánu. Zajímavě řešené zastřešení, kdy střecha navazující na kolmé stěny je z části šikmá a z části prohnutá.

Pravý klenot pro Vaši zahradu, který nabízí prostoru tolik, abyste se v ničem nemuseli omezovat. Plně podchozí zastřešení pro volný pohyb okolo bazénu.

Zastřešení bazénu ORIENT

Popis

Fascinující konstrukce podobná kopulím, které jsou k vidění v pohádce „Tisíce a jedné noci“ nebo v zemích Orientu. Hemisférický tvar zaručuje vysoký stupeň izolace celého bazénu a také zlepšuje udržování tepla. Pohyblivá část zastřešení může být snadno posunována po pojezdové dráze.

Tento systém umožňuje odkrýt více než 1/4 bazénu, čímž je regulována teplota vzduchu v horkých dnech, a současně dovolí slunečním paprskům svítit přímo na bazén.

Zastřešení bazénu RAVENA

Popis

Pro každého, kdo hledá ideální poměr mezi velikostí a funkčností, je tento model zastřešení optimálním řešením. Jde o kombinaci svislých stěn svírajících se zemí úhel cca 80° a klenutých segmentů. Tvar zastřešení umožňuje neomezený pohyb kolem 3 stran bazénu. Tento model je obzvláště atraktivní pro bazény umístěné vedle budov nebo stěn.

Díky svému modernímu provedení a neotřelému vzhledu je tento model u klientů velmi oblíbený a žádaný.

Zastřešení bazénu VENEZIA

Popis

Zastřešení bazénu Venezia je svým provedením podobná modelu Imperia NEO™ z kategorie nízkých zastřešení s tím rozdílem, že tento typ skýtá dostatek prostoru, aby byl zcela podchozí.

Tento líbivý model je upřednostňován mnoha zákazníky pro svůj tvar a velký vnitřní prostor. Zajistí příjemný pobyt ve vašem bazénu v horkých i chladnějších dnech.

Zastřešení bazénu STYLE

Popis

Konstrukce zastřešení STYLE™ je navržena k zakrytí bazénu na terase, při použití stávající samostatné stěny nebo stěny domu stojící v jeho blízkosti. Díky obloukové konstrukci profilů, působí zastřešení ladným nerušivým dojmem tak, aby spolu se stěnou vytvořilo kompaktní celek.

Zastřešení Style má více možností využití – například také jako zatřešení terasy, či zastřešení pro venkovní zahrádky hotelů, restaurací a kaváren.