Minerální přípravek MagnaPool

Pro čirý a třpytivý bazén s patentovaným minerálním přípravkem MagnaPool® který čistí váš bazén pomocí hořčíku a má pozitivní vliv na vaše zdravý.

Bazén obohacený minerály
mimořádně čirý

MagnaPool®, vynikající řešení elektrolýzy na základě hořčíku v kombinaci s přírodními vlastnostmi minerálů MagnaPool® se systémem mimořádně účinné filtrace. Minerální přípravek s patentovaným složením MagnaPool® se rozpouští ve vodě bazénu a zajišťuje účinné a přírodní čištění silou hořčíku.

Hořčík, mimořádně silný účinek
přímo z přírody

Hořčík, přítomný v mořské vodě i v lidském těle a všech živých organismech (například je hlavní složkou chlorofylu), je jedním z minerálů nezbytných pro fungování našeho těla.
Relaxační vlastnosti bazénů obohacených hořčíkem jsou uznávány již mnoho let. Zejména víme, že hořčík pomáhá ulevovat od bolesti a při péči o kůži a svaly.

Nesrovnatelný komfort při koupání
o 40% méně chloraminu

Voda upravená MagnaPool® obsahuje méně chloraminu (o 40 % méně než při úpravě elektrolyzérem soli), molekuly, která způsobuje vysoušení pokožky a podráždění očí. MagnaPool® nemá žádný zápach a nabízí nesrovnatelný komfort při koupání.

Bez přidaných desinfekčních chemikálií

MagnaPool® nevyžaduje žádné přidané chemikálie, desinfekční nebo korekční přípravky (šokové ošetření chlorem, algicidy, vločkovače…).
Tyto výhody zajišťují, že je systém úpravy vody MagnaPool® ekologický, a navíc má vysoce konkurenceschopné náklady na údržbu.

Máte zájem o čistý bazén se silou blahodárného hořčíku?