Nízké zastřešení bazénů

Nechcete-li narušit vzhled vaší zahrady, ale přitom je pro vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro vás nízká řada zastřešení bazénů.

Zastřešení bazénu AZURE ANGLE | Výhodná cena

Popis

Nejnižší zastřešení bazénu z řady AZURE kombinuje oblou střechu a šikmé stěny. Díky tomu získává zastřešení velmi ladný a zároveň moderní tvar, který se hodí do každé zahrady.

Výplň z kompaktního polykarbonátu s UV ochranou. Výběr ze dvou barev provedení hliníkových profilů – stříbrná nebo antracitová.

Zastřešení bazénu AZURE FLAT | Výhodná cena

Popis

Využívá výhody kombinace více rádiusů. Výsledný efekt je plošší zastřešení s malou výškou. Ocení to každý, kdo chce, aby zastřešení co nejméně narušilo ráz zahrady. Možnost volby výplně – jednokomůrkový nebo kompaktní polykarbonát (pod názvem AZURE flat kompakt).

Výběr ze dvou barev provedení hliníkových profilů – stříbrná nebo antracitová.

Zastřešení bazénu ELEGANT NEO

Popis

Elegantní tvar zastřešení propůjčil jméno tomuto modelu. Zastřešení bazénu ELEGANT NEOTM zajišťuje plnohodnotnou ochranu bazénu. Zastřešení je funkční, i když je velmi nízké. Přesto zastřešení nenaruší ráz Vaší zahrady, naopak přirozeně splyne s okolím, jako by tam stálo odjakživa.

Toto zastřešení vyrábíme i bez provedení NEO – pro více informací ohledně rozdílů doporučujeme konzultaci s naším obchodním zástupcem.

Zastřešení bazénu RIVIERA

Popis

Konstrukce zastřešení tohoto typu je svými parametry, designem a užitnými vlastnostmi shodná se zastřešením OCEANIC low. Rozdíl mezi nimi je ten, že tento model zastřešení se posouvá přímo po dlažbě bez kolejnic,

což ocení především zákazníci, kteří nechtějí nebo nemohou technologicky zasahovat do bezprostředního okolí bazénu.

Zastřešení bazénu TERRA

Popis

TERRA je nejnižší bazénové zastřešení od ALUKOVu, které téměř kopíruje povrch terénu.  V uzavřené poloze umožňuje absolutní, ničím nerušený výhled do zahrady a okolí bazénu. V otevřené poloze je decentní, na prostor nenáročné zastřešení, které podporuje moderní architekturu.

Zastřešení TERRA ocení všichni, kdo chtějí s lehkou nadsázkou „neviditelné“ zastřešení s viditelnými benefity, jako je ochrana vody před nečistotami, regulace teploty vody a ochrana před nechtěným pádem do bazénu.

Zastřešení bazénu CORONA

Popis

Zastřešení Corona je nejnižším dvoukolejnicovým systémem zastřešení bazénu. Toto zastřešení perfektně splňuje svou funkci – udrží vodu v bazénu čistou a teplou – a zároveň neruší ve výhledu do Vaší zahrady. Charakteristické jsou pro tento model svislé, velmi nízké boční stěny a na ně navazující decentní oblouk.

Vstup do zastřešení je vždy v největším segmentu. Stejný vzhled náleží také jednokolejnicovému, bezbariérovému modelu zastřešení bazénů VIVA™.

Zastřešení bazénu IMERIA NEO

Popis

Nízké zastřešení, které přitom působí prostorným, odlehčeným dojmem. Decentní oblouk, který ukončuje ostrá hrana, bude vypadat krásně na každé zahradě. Toto zastřešení perfektně splňuje svou funkci – udržuje vodu v bazénu teplou a čistou. Nejlépe vynikne v rozsáhlé zahradě, ale nemusíte se bát umístit tento model ani do malebného zákoutí uprostřed keřů a stromů.

Toto zastřešení vyrábíme i bez provedení NEO – pro více informací ohledně rozdílů doporučujeme konzultaci s naším obchodním zástupcem.

Zastřešení bazénu OCEANIC LOW

Popis

Ostré linie s mírným obloukem ve střešní části zajistí maximální komfort pod zastřešením. Neotřelý vzhled zastřešení dodá jiskru Vašemu bazénu a zahradě. Výšku zastřešení můžeme přizpůsobit podle Vašeho přání, a to už od 85 centimetrů.

Pokud se Vám design tohoto modelu líbí, ale požadujete vysoké, podchozí zastřešení, je zde ještě zastřešení OCEANIC high.

Zastřešení bazénu VIVA

Popis

Úspěšný bezbariérový model, který je veden kolejnicí pouze z jedné strany. K Vašemu bazénu tak zůstane ze tří stran plně otevřený bezbariérový přístup. Mezi nízkými zastřešeními patří společně s modelem CORONA k těm úplně nejnižším.

Přitom ale stále zaručí, že do Vašeho bazénu nebudou padat nečistoty, voda se rychle ohřeje a přes noc téměř nevychladne. Moderní hranaté zastřešení se stane luxusním doplňkem pro Vaši zahradu.

Zastřešení bazénu ECHAMPION

Popis

Pro zvýšení komfortu obsluhy posunu zastřešení si vyberte elektricky poháněný model eCHAMPION. Silný, ale zároveň tichý chod motorů na obou stranách zastřešení umožňuje plynulé otevření nebo zavření Vašeho bazénu. Motory jsou napájeny spolehlivými integrovanými bateriemi, které jsou automaticky dobíjeny vestavěnými slunečními kolektory.

Bezpečný směr posunu jednotlivých segmentů je veden tenkou pochozí kolejnicí z jedné strany bazénu. Dálkové ovládání je chráněno bezpečnostním kódem. Zpříjemněte si pobyt u bazénu automatickým posunem zastřešení.

Zastřešení bazénu CHAMPION

Popis

Bazénové zastřešení CHAMPION je díky svému designovému zpracování vhodné do každé zahrady. Rafinovaně kombinuje komfort, estetiku a příjemné uživatelské vlastnosti. Nízkou výškou nechává vyniknout architektuře domu, okolní zahradě i samotnému bazénu. Přirozeně se stane součástí vaší snadné a zároveň profesionální péče o bazén.

Teleskopické zastřešení má stabilní odlehčenou konstrukci pro velmi snadný posun všech jeho částí. Průhledné výplně umožňují dokonalý výhled do bazénu i během zavřené polohy. CHAMPION je dokonalý a tichý solitér ve Vaší zahradě. Kvalitní a odolná barva profilů podtrhne jeho celkový vzhled.