Střední zastřešení bazénů

Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

Zastřešení bazénu AZURE | Výhodná cena

Popis

Využívá výhody jednoho radiusu hliníkových profilů – zastřešení tak vypadá velmi elegantně. Možnost volby výplně – jednokomůrkový nebo kompaktní polykarbonát (pod názvem AZURE kompakt).

Výběr ze dvou barev provedení hliníkových profilů – stříbrná nebo antracitová.

Zastřešení bazénu TROPEA NEO

Popis

Prostorná hala tohoto modelu umožňuje volný pohyb osob ve střední části zastřešeného prostoru. Stěny zastřešení mohou být vyrobeny z kompaktního polykarbonátu, který je průhledný jako sklo a zastřešení díky němu bez problémů splyne s okolní přírodou.

I z prostoru zakrytého bazénu si tak můžete vychutnat pohled na svou zahradu a ani na chvíli neztratíte přehled o tom, kde si právě hrají Vaše děti.

Zastřešení bazénu UNIVERSE NEO

Popis

Oblíbená klasika, která se neokouká… Díky pravidelnému zaoblenému tvaru se tento typ zastřešení výborně hodí do zahrady, mezi keře, jehličnany a dekorativní rostliny. Pravidelný tvar zastřešení zajišťuje nejvyšší nosnost, proto se hodí i do míst s větší sněhovou zátěží – sníh ze zastřešení sám sjíždí.

Toto zastřešení vyrábíme i bez provedení NEO – pro více informací ohledně rozdílů doporučujeme konzultaci s naším obchodním zástupcem.