Vzorové bazény

Přijďte se podívat na naše vzorové bazény

V současné době máme v provozu čtyři vzorové bazény a jednu vířivou vanu. V naší vzorkovně můžete vidět modely bazénů Compass, vzory fólií, osazení bazénů, lemovky, filtrace, úpravy vody. Také můžete vidět vzorkovnu WPC a dřevěných prken pro obložené plochy okolo bazénu. Pokud se telefonicky objednáte, budete mít jistotu, že se vám budeme moci plně věnovat.

Otevírací doba pro prohlídku vzorových bazénů:

Po – Pá: 9 – 17 hod
So: 9 – 11 hod

Pevná linka

371 787 691

Mobil

603 211 099

Naše vzorové bazény

DLW bazén roku 2014 (3.místo)

Venkovní bazén z termobloků a těžké fólie. Bazén je je osazen nerezovými doplňky a také podhladinovou roletou, která je uschována v kapse za schodištěm. Atrakce v bazénu: protiproud, chrlič, barevné osvětlení, masážní lavice. U bazénu je nainstalovaná vířivá vana DIAMOND SPIRIT.

Venkovní bazén z termobloků a těžké fólie TOUCH VANITY

Bazén je osazen nerezovými doplňky, led osvětlením a tepelným čerpadlem. Úpravu vody zajišťuje dávkování aktivního kyslíku. Zastřešení bazénu ELEGANT NEO.

Venkovní bazén z termobloků a těžké fólie TOUCH ELEGANCE

Bazén je osazen nerezovými doplňky, led osvětlením a tepelným čerpadlem. Úprava vody je zajištěna pomocí – Magnesia. Zastřešení bazénu jednokolejová VIVA.

DLW bazén roku 2013 (5.místo)

Vnitřní bazén z termobloků a těžké fólie s přelivovým žlabem . Bazén je se slanou vodou s automatickou úpravou chloru a PH. Dále je úprava vody rozšířena o zařízení AQUALINK, které přenáší data přes internet do PC , nebo mobilního telefonu.

Máte zájem o prohlídku bazénu nebo potřebujete poradit?