Bazény z termobloků a těžké fólie

Bazény z termobloků a těžké fólie

Výhody bazénu

 • Dlouhá životnost,
 • nízké pořizovací náklady,
 • velká variabilita tvarů a rozměrů,
 • velké množství barev a vzorů, možnost kombinací,
 • vynikající tepelně-izolační vlastnosti,
 • jednoduchá renovace bazénu po letech.

Bazény z termo-bloků ISOSTONE a těžké fólie se vyznačují opravdu dlouhou životností a také dokonalým vzhledem. Bazén je možno postavit v jakémkoliv tvaru a rozměru. Také schodiště do bazénu lze zhotovit přímo podle přání zákazníka. Konstrukce bazénu je zhotovena ze speciálních extrudovaných tvárnic s výtečnou izolační schopností a vysokou odolností proti stárnutí. Tvárnice tvoří formu pro beton C25/30 s ocelovou výztuží. Po vylití jádra vznikne pevná železobetonová stavba opatřená vynikající izolací. Bazénové těžké fólie jsou díky zesílení textilním materiálem mimořádně odolné vůči protržení a mají antimikrobiální vlastnost. Těžké fólie jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště, pro nově budovaná zařízení i sanace. Schodiště v bazénu je také vyvařeno těžkou fólií. Nášlapy mohou být opatřeny protiskluzem v barvě fólie, nebo lze zvolit barvu jinou.

Bazény z termobloků a těžké fólie TOUCH

Výhody bazénu

 • Dlouhá životnost,
 • 3D fólie , síla 2 mm
 • 6 vzorů fólie
 • luxusní vzhled,
 • vynikající tepelně-izolační vlastnosti,
 • jednoduchá renovace bazénu po letech.
Bazény z termo-bloků ISOSTONE a těžké fólie s 3D povrchem TOUCH se vyznačují opravdu dlouhou životností a také dokonalým vzhledem. ALKORPLAN TOUCH 3000 je nejsilnější a nejodolnější fólie na trhu a má přirozenou povrchovou úpravu. TOUCH je unikátní pro své 3D vyražené výtisky, které jej činí jedinečným jak hmatově, tak vizuálně. Bazén je možno postavit v jakémkoliv tvaru a rozměru . Také schodiště do bazénu lze zhotovit přímo podle přání zákazníka. Konstrukce bazénu je zhotovena ze speciálních extrudovaných tvárnic s výtečnou izolační schopností a vysokou odolností proti stárnutí. Tvárnice tvoří formu pro beton C25/30 s ocelovou výztuží. Po vylití jádra vznikne pevná železobetonová stavba opatřená vynikající izolací .ALKORPLAN 3000 je vysoce pevná a tvárná bazénové fólie z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z polyesterové tkaniny. Fólie je opatřena akrylátovou antibakteriální vrstvou, která chrání povrch před poškozením, starnutím, zvyšuje UV stabilitu fólie a zamezuje růstu bakterií. Fólie Alkorplan TOUCH 3000 jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště, pro nově budovaná zařízení i sanace. Schodiště v bazénu je také vyvařeno těžkou fólií. Nášlapy schodiště mají protiskluzovou ůpravu.

Realizace bazénu se skimmerem

Stavba konstrukce

Na armovanou betonovou základní desku se postaví jednotlivé stavební prvky ISOSTONE, které vytvoří ztracené bednění pro beton.

Betonování konstrukce

Připravené a rozepřené ztracené bednění ISOSTONE se vylije litým betonem C25/30.

Dokončení bazénu

Po vytvrdnutí betonu a zhotovení rozvodů vody se konstrukce bazénu vyloží podkladovou textilií, která zabraňuje tvorbě plísní a bakterií.

Máte zájem o prohlídku bazénu nebo potřebujete poradit?

Bazény z termobloků a těžké fólie s přelivovým žlabem

Výhody bazénu

 • Dlouhá životnost,luxusní vzhled,
 • velká variabilita rozměrů
 • velké množství barev a vzorů,
 • možnost kombinací,
 • vynikající tepelně-izolační vlastnosti,
 • jednoduchá renovace bazénu po letech
 • splňuje náročné podmínky veřejného bazénu.

Bazény z termobloků ISOSTONE a těžké fólie s přelivovým žlabem se vyznačují opravdu dlouhou životností a také dokonalým vzhledem. Bazén je možno postavit pouze ve tvaru obdélník, ale v libovolném rozměru. Schodiště do bazénu lze zhotovit přímo podle přání zákazníka. Bazén je osazen přelivovým žlabem místo klasického skimmeru. tato technologie splňuje náročné podmínky veřejného bazénu. Součástí bazénu je také akumulační nádrž s hlídáním hladiny vody. Konstrukce bazénu je zhotovena ze speciálních extrudovaných tvárnic s výtečnou izolační schopností a vysokou odolností proti stárnutí. Tvárnice tvoří formu pro beton C25/30 s ocelovou výztuží. Po vylití jádra vznikne pevná železobetonová stavba opatřená vynikající izolací. Bazénové těžké fólie jsou díky zesílení textilním materiálem mimořádně odolné vůči protržení a mají antimikrobiální vlastnost. Těžké folie jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště, pro nově budovaná zařízení i sanace. Schodiště v bazénu je také vyvařeno těžkou fólií. Nášlapy mohou být opatřeny protiskluzem v barvě fólie, nebo lze zvolit barvu jinou. Přelivový rošt lze také barevně nakombinovat s barvou bazénu.

Realizace bazénu s přelivovým žlabem

Stavba konstrukce

Na armovanou betonovou základní desku se postaví jednotlivé stavební prvky ISOSTONE, které vytvoří ztracené bednění pro beton. Konstrukce ze stavebních prvků se vyztuží armovací ocelí.

Betonování konstrukce

Připravené a rozepřené ztracené bednění ISOSTONE se vylije litým betonem C25/30.

Osazení žlabů

Po vytvrdnutí betonu se usadí betonový žlab a celý bazén se přestěrkuje. V této fázi stavby se udělají rozvody vody.

Dokončení bazénu

Konstrukce bazénu se vyloží podkladovou textilií, která zabraňuje tvorbě plísní a bakterií. Takto připravená konstrukce bazénu se vyvaří bazénovou těžkou fólií. Bazén se osadí přelivovým roštem.

Máte zájem o realizaci bazénu nebo potřebujete poradit?

Bazén 8 x 4 x 1,25 m

Místo realizace:
Hrádek
Barva bazénu:
Bílá
Úprava vody:
Aktivní kyslík/PH
Nadstandard:
Tepelné čerpadlo, masáže, protiproud, chrlič, roleta
Ukončení bazénu:
WPC Palisander

Bazén z termobloků a těžké DLW fólie 10x4x1,5 m

Místo realizace:
Zruč
Barva bazénu:
Azur
Úprava vody:
Slaná voda
Nadstandard:
Protiproud, inteligentní řízení bazénu, přeliv
Ukončení bazénu:
WPC Eben

Bazén z termobloků a těžké DLW fólie 7x3,5x1,5 m

Místo realizace:
Praha
Barva bazénu:
Beton grau
Úprava vody:
Slaná voda ORP/PH
Nadstandard:
Tepelné čerpadlo, protiproud
Ukončení bazénu:
Betonový lem smetanový, dlažba